
Молдинг переднього бампера Mitsubishi Outlander 2016 нижній правий хром 6407A144
- Готово до відправки
- Код: VC-OT-MB619-1
822 ₴
+380 (63) 358-58-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молдинг переднього бампера нижній правий хром OUTLANDER 2016
Код запчастини: 6407A144
Також можете придбати й інші деталі на OUTLANDER Професійні консультації. Якщо у вас виникли деякі труднощі, і ви не знаєте, яка автозапчастина вам потрібна, то досвідчені менеджери нададуть вам професійну консультацію із відповідьми на всі питання, що цікавлять вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM (Original equipment manufacturer) |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Колір | Сірий |
| Кросс-номери | Mitsubishi 6407A146 |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип молдингу | На бампері |
| Матеріал молдингу | Пенополиуретан |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 70 мм |
- Ціна: 822 ₴
- Спосіб упаковки: Усі відправлення ми страхуємо на суму замовлення. Тому якщо товар був пошкоджений у дорозі, то за це відповідає поштовий перевізник. Ви не зазнаєте матеріальних втрат. Ми замінимо замовлення чи повернемо гроші.


