влевовправо

Фара ПТФ галоген VW Passat 2012-2015 права 561-941-700-B
- Готово до відправки
- Код: VC-PS-VW-929-1
1 546 ₴
+380 (63) 358-58-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протитуманна фара права галоген VW Passat (Фольцваген Пасат) 2012-2015
Код запчасти: 561-941-700-B
Також можете придбати й інші деталі на VW Passat
Професійні консультації. Якщо у вас виникли деякі труднощі, і ви не знаєте, яка автозапчастина вам потрібна, то досвідчені менеджери нададуть вам професійну консультацію із відповідьми на всі питання, що цікавлять вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM (Original equipment manufacturer) |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2012, 2013, 2015 |
| Код запчастини | 561-941-700-B |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Правий |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір | Білий |
| Ширина | 310 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
- Ціна: 1 546 ₴










